O mnie

Usiądź wygodnie z filiżanką ulubionej kawy i pozwól, że przedstawię Ci słodki kawałek mojego życia.

Mam na imię Magda. Jestem żoną i mamą dwójki urwisów.
W wolnych chwilach realizuję słodkie pomysły na torty i ciasta.
Kuchnia to nie tylko serce mojego małego mieszkania, ale także miejsce pracy. To w niej, podczas testowania kremów, biszkoptów, ciast oraz próbowania nowych smaków tworzę własną historię, którą w małych ilościach dodaję do każdego, sprawdzonego przepisu na blogu.

Sukces oparty jest na porażkach, dlatego uważam, że zakalec to nie koniec,
tylko początek drogi do sukcesu kulinarnego.

Blog Słodki Pomysł powstał z potrzeby motywacji. Później doszło pragnienie dzielenia się wiedzą z innymi. Nic nie sprawia mi większej radości niż świadomość tego, że pomogłam komuś w stworzeniu pysznego tortu lub ciasta. 

Torty to moja wielka miłość (zaraz po mężu i synach). Marzę, aby w przyszłości moje słodkie dzieła zachwycały nie tylko smakiem, ale i wyglądem! Dlatego w każdej wolnej chwili zdobywam potrzebną wiedzę i praktykę. Dziś wypiekami wprawiam w zachwyt wyłącznie rodzinę i przyjaciół. Za każdym razem, gdy widok tortu wywołuje uśmiech na twarzy zaproszonych gości, pękam z dumy. Marzę, aby w przyszłości wywoływać taki uśmiech na twarzach większej rzeszy ludzi. 

Słodki Pomysł to kawałek mojego życia, którego głównymi składnikami są: rodzina, przyjaciele i marzenie o sukcesie kulinarnym.

Moja przygoda kulinarna zaczęła się ponad 15 lat temu. Do dziś pamiętam pierwszy wypiek.
Były to ciasteczka cynamonowe. Z siedmiu blach ocalały trzy. Reszta wylądowała w koszu.
Czy to był koniec? Nie! To był dopiero początek mojej drogi do sukcesu kulinarnego. Niestety, życie czasami nie pozwala nam na realizowanie swoich pasji. Kilkuletnia przerwa w mojej słodkiej przygodzie trwałaby może do dziś. Jednak pewnego dnia na mojej drodze stanął mężczyzna, który w prezencie ślubnym podarował mi piekarnik, a wraz z nim szansę na spełnienie głęboko zakopanego marzenia.

Mąż dał piekarnik i dzieci ;). Przyjaciele wsparcie. Czego można chcieć więcej? Odwagi i motywacji! No… o to już sama muszę dbać każdego dnia. Czasem jest z tym lepiej, czasem gorzej. Jednak z wiarą idę do przodu, aby pokazać swoim dzieciom i innym, że marzenia są po to, aby je spełniać, a nie chować na dnie serca.

Zostań i dziel się historiami z Twojej kuchni.

Jestem samoukiem, dlatego nie są mi obce uczucie strachu przed zwarzonym kremem lub smak słodkiego zakalca. Mimo sukcesów, dobrze jest mi znane uczucie klęski. Dlatego pragnę pomóc Ci pokonać lęk przed rozbiciem pierwszego jajka.
Chciałabym, aby każdy mógł czerpać radość z udanego wypieku. Nieważne, że nie potrafisz ugotować nawet wody! Razem możemy już dziś zacząć Twoją drogę do sukcesu!

Zapraszam!
Magdalena Indyka

POLUB fanpage na Facebooku – https://www.facebook.com/slodkipomyslpl
OBSERWUJ profil na Instagramiehttps://www.instagram.com/slodkipomysl

 

Prawa autorskie
Zdjęcia na tym blogu są mojego autorstwa i zabraniam kopiowania i rozpowszechniania moich zdjęć bez mojej zgody.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz