KWIAT Z PAPIERU WAFLOWEGO

by Magdalena Indyka
kwiat z papieru waflowego, jak zrobić kwiaty z papieru jadalnego, kwiaty z papieru waflowego, jadalne kwiaty, kwiat z papieru jadalnego,
image_print

Kwiat z papieru waflowego to temat pierwszego kursu online Agnieszki Obłozy, która od kilku lat przekazuje wiedzę i doświadczenie tortowe na swoich stacjonarnych szkoleniach. Miałam okazję uczestniczyć w kilku szkoleniach Agnieszki w Krakowie, z których jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam je moim czytelnikom. Agnieszka to nie tylko moje tortowe guru ale i koleżanka, z którą niejedną kawę wypiłam, dlatego też byłam ogromnie ciekawa jak będzie wyglądał jej pierwszy kurs online :).

Byłam jedną z nielicznych osób, która znała plany Agnieszki i z niecierpliwością czekałam na ten kurs. Chciałam być pierwsza, która to szkolenie kupi! Niestety moje plany zostały pokrzyżowane przez autorkę kursu, która kilka tygodni temu wysłała mi link do filmu! Uprzejmie przy tym prosząc o obejrzenie kursu i sprawdzenie go pod każdym kątem.
Takim prośbom się nie odmawia! Dziś mogę opisać Wam moje wrażenia na temat tego kursu:). 

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy przeczyta ten artykuł do końca :). Dlatego już w tym momencie wspominam o rabacie na zakup kursu online 'Kwiat z papieru waflowego’. Aby potem nie czytać, że nie wiedzieliście nic o zniżce :).

Dla zainteresowanych!
KOD RABATOWY na kurs online z kwiatu z papieru waflowego 'piwonia’!
Kod: ’KANAŁ TORTOWY’ upoważnia do zniżki ➡️ https://kursy.tortlove.pl/3-kup-kurs

Mogłabym pisać wyłącznie na temat wysokiej jakości wykonania kursu i formie przekazania wiedzy, ale postanowiłam sama zrobić kilka kwiatków z papieru waflowego. Musiałam zobaczyć czy wszystko pójdzie mi tak gładko jak Agnieszce.

Robiąc kwiaty miałam wrażenie, że autorka kursu siedzi obok mnie i krok po kroku tłumaczy mi co i jak zrobić. A gdy nie nadążałam, to bez problemu mogłam cofnąć film i obejrzeć dany fragment ponownie. To ogromna zaleta kursów online. Nie trzeba pokonywać setki kilometrów i denerwować się tym, aby nadążyć za grupą. W każdym momencie, na spokojnie można obejrzeć kurs.
Każdy etap pokazany jest bardzo przejrzyście. Do tego dołączone są schematy układania płatków, co bardzo mi pomogło i nie gubiłam się w trakcie sklejania płatków. 

Z kursu wyniosłam nie tylko piękne kwiaty, widoczne na zdjęciach, ale i wiedzę na temat papieru waflowego. Zanim zrobiłam kwiat z papieru jadalnego, wg wzoru Agnieszki Obłozy, zrobiłam piękną dekorację na tort piętrowy z okazji chrzcin małego Edmunda. Wszystko dzięki wiedzy przekazanej na kursie. 

Oprócz tego z kursu dowiedziałam się:
  • jakie narzędzia ułatwią mi pracę
  • który papier waflowy użyć do kwiatów i czego użyć jako kleju
  • jak układać płatki wg czytelnie przedstawionego schematu
  • zobaczyłam jak malować kwiat z użyciem aerografu oraz bez niego (na kursie są pokazane dwa sposoby malowania)
  • na czym i jak zamontować kwiat na torcie oraz jak takie kwiaty przechowywać

Krótko podsumowując… Kurs online z kwiatu z papieru waflowego polecam każdemu, kto pragnie udekorować swój tort pięknym, jadalnym kwiatem. Wiedza zawarta w kursie przyda się każdemu, kto pragnie tworzyć dekoracje z papieru waflowego. Od siebie mogę dodać, że jeśli zastanawiacie się czy mniejsze kwiaty będą ładnie wyglądać, to odpowiedź brzmi – tak! Dwa dolne kwiaty na zdjęciu są mniejsze od tego górnego, który był robiony wg wzoru z kursu Agnieszki. Często robię małe torty dla rodziny i wolę mniejsze kwiaty :).

Czy kurs jest dla początkujących? Zdecydowanie tak! Mój 7-letni syn siedział obok mnie i sam składał swojego kwiatka. Następnie pięknie go pomalował 🙂 Dlatego wg mnie kwiat jest bardzo łatwy w wykonaniu. 

Ważne!
Kupując wspomniany kurs otrzymujecie dostęp do platformy z filmami video oraz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

Film z kwiatami w roli głównej możecie zobaczyć na moim profilu na Facebooku lub Instagramie.

Kwiaty wykorzystałam do dekoracji tortu z musem z czerwonej porzeczki

kwiat z papieru waflowego, jak zrobić kwiaty z papieru jadalnego, kwiaty z papieru waflowego, jadalne kwiaty, kwiat z papieru jadalnego,

kwiat z papieru waflowego, jak zrobić kwiaty z papieru jadalnego, kwiaty z papieru waflowego, jadalne kwiaty, kwiat z papieru jadalnego,

kwiat z papieru waflowego, jak zrobić kwiaty z papieru jadalnego, kwiaty z papieru waflowego, jadalne kwiaty, kwiat z papieru jadalnego,

Podoba Ci się wpis? Będzie mi miło jeśli udostępnisz go dalej!
Kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.

Może Ci się spodobać

Zostaw komentarz

WYKRYTO BLOKER REKLAM

Pomóż mi w prowadzeniu bloga poprzez wyłączenie AdBlocker (bloker reklam) w przeglądarce dla witryny Słodki Pomysł. Dzięki wpływom z reklam mogę zakupić produkty do testowania nowych przepisów dla Ciebie.